Sık Sorulan Sorular


Neden bu siteyi açtınız?
Farkettik ki, internet üzerinden alışveriş yapanlar, doğru, güvenilir bir mağaza bulamıyor ve internet alışveriş mağazası sahipleri de istedikleri gibi bir profil oluşturabilecekleri uygun bir internet ortamı eksikliğini duyuyorlar. Bütün bu eksikleri gidrmek için kapsamlı bir internet alışveriş mağazaları rehberi oluşturduk.

Alışveriş sitemi kaydettirmek için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?
Hayır. Alışveriş sitenizi tamamen ücretsiz kaydettirebilirsiniz. Bizler, alışveriş mağazanızın tam bir profilini oluşturabilmeniz için bütün olanakları size sağlıyoruz. Ancak bütün başvurular tarafımızdan kontrol edilmektedir. Sadece görünüm açısından kaliteli, güvenilir alışveriş siteleri sistemimizde yer alacaktır.

Ziyaretçi olarak InternetMagazalari.com adresinde yer alan alışveriş sitelerine doğrudan sizin siteniz üzerinden sipariş verebilir miyim?
Hayır, sitemiz üzerinden doğrudan alışveriş yapamazsınız ancak sitemiz üzerinden ilgili alışveriş sitesinin sayfasına giderek alışverişinizi yapabilirsiniz.

CicekSepeti.com Türkiye'de çiçekçilik anlayışını değiştirmek....
Çiçek Vitrini online çiçek satış sitesine hoşgeldiniz! Çiçek ....
Köpek Maması Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler. Paketin üzerin....
Evinizi Baştan Yaratın… Evinizin ihtiyacı olan her şey, artık ....
SON EKLENEN İNTERNET MAĞAZALARI
haydial
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmayız. Firma olarak her şeyden önce müşteri memnuniyeti gelir. ....
Ala Tesettür
Tesettür giyim modası, şal, ferace, tunik, pardesü, elbise, mayo, panço, bluz, takım, indirimli ucuz tesettür abiye modelleri Ala Tes....
Mite Love
Mite Love , 10 yıllık e-Ticaret tecrübesi ile kısa sürede uluslararası pazarda yerini alan önde gelen markalardan olmuştur. Firmamı....
İç Giyim Uw
Yeni kurulmuş bir firmayız. Yenilikçi ve müşteri memnuniyeti önceliğimiz.....