Kullanım KoşullarıGizlilik Politikası

Bilgilerinizin güvenliği tam anlamıyla koruma altındadır. Bütün bilgileriniz farklı amaçlarda kullanılmamak üzere güvenli bir şekilde saklanmaktadır. Örneğin oluşturduğunuz şifre farklı şifreleme yöntemleri ile tekrar şifrelenerek saklandığından şifrenin içeriğine ulaşmak olanaksızdır. Bu nedenle şifrenizi unuttuğunuzda önceki şifrenize ulaşmamız olanaksız olduğundan, yenisini oluşturmanız gerekmektedir.


Haber bültenleri ve duyurular

Bilgileriniz asla açığa çıkmamaktadır. Bilgilerinizi sistemimizde sadece saklıyoruz ve bu bilgileri kullanmıyoruz. Buradaki internet alışveriş mağazası genel bilgileriniz sadece alışveriş sitesi arayanlar için görünür durumdadır. Bilgileriniz sadece faturalandırmak amacıyla, internet mağazası olarak ilan vermek istediğinizde ya da bizden kredi satın aldığınızda kullanılır. Büyük bir değişiklik yaptığımızda ya da çok büyük bir haber vermemiz gerektiğinde size bu bilgiyi ulaştırabiliriz.


Sorumluluklar

Internetmagazalari.com, sitesinde barındırdığı alışveriş mağazalarını ziyaret eden kullanıcıların vereceği muhtemel sorun ya da zararlardan sorumlu değildir. Bizim düşüncemize göre böyle bir sorun kesinlikle yaşanmayacaktır. Aancak sitemiz aracılığı ile ziyaretçi sayısındaki aşırı artış yüzünden alışveriş sitenizde bir şeyler ters (aşırı yoğunluktan ötürü trafik kotası aşımı, fazla ziyaretten ötürü sayfanın görüntülenememesi vb.) gidebilir. Böyle bir durumda yapabileceğimiz bir şey maalesef bulunmamaktadır. Bizler sadece intertte bulunan alışveriş siteleri ile ilgili bilgi veren bir internet mağazaları rehberiyiz.


Kredi satın alma

Kredi alımlarında satın alma aracı olarak internet bankası olan Mollie’yi kullanıyoruz. Bir hata olmasını engellemek için sitemizi çok dikkatli bir şekilde test ettik. Bir hata oluştuğunda, ödeme derhal iptal edilerek hesabınızdan asla para çekilmez. Bütün güvenlik ve teknik önlemlerimize rağmen, hesabınızdan para çekilmişse derhal bunu bize bildirin ve ödemeyle ilgili belgeler/bilgileri saklayınız.


Kredilerin kullanılması

Sitemiz üzerinden kredi satın aldığınızda bu kredinin kullanımından sadece kendiniz sorumlusunuz. Bu kredinin kullanımıyla ilgili sizlere herzaman yardımcı olabiliriz. Sitemiz üzerinde kredi kullanımı ile ilgili çok detaylı bilgi ve yönlendirici görseller bulunmaktadır.


Alınan kredilerin iadesi

Alınan kredinin iadesi mümkün değildir. Örneğin alışveriş mağazanızı kapatmak zorunda kaldınız, yapmış olduğunuz ödeme muhasebeleştirildiğinden ve bununla ilgili vergiler ve masraflar ödenmiş olduğundan bu ödemeleri size geri yapabilmemiz mümkün değildir. Ancak sahip olduğunuz kredilerin, size ait başka bir internet alışveriş sitesi hesabında kullanılmak üzere transferini sağlayabiliriz.


Bilgilerin kaybı

Sunucu (Hosting) sağlayıcı ya da veritabanında (database) teknik sorunlar çok nadiren de olsa oluşabilmektedir. Bu olasılık milyarda bir de olsa vardır. Bilgilerinizin güvenli bir şekilde saklanması ve kaybolmaması için yedekleme sistemi kullanıyoruz. Çok düşük bir olasılıkla da olsa bilgilerinizi biz yedekleme yapmadan hemen önce girmiş olabilirsiniz. Böyle bir durumda bilgileriniz kayba uğramışsa sizden bilgilerinizi yeniden girmenizi isteyebiliriz.
VİTRİNDEKİ İNTERNET MAĞAZALARI
Köpek Maması Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler. Paketin üzerin....
Çamaşırım.com çorap, pijama, iç giyim ve ev tekstili sektörü....
Çiçek Vitrini online çiçek satış sitesine hoşgeldiniz! Çiçek ....
Online çiçek siparişi alanındaki çeşitli hizmet ve uygulamaları....
SON EKLENEN İNTERNET MAĞAZALARI
haydial
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmayız. Firma olarak her şeyden önce müşteri memnuniyeti gelir. ....
Ala Tesettür
Tesettür giyim modası, şal, ferace, tunik, pardesü, elbise, mayo, panço, bluz, takım, indirimli ucuz tesettür abiye modelleri Ala Tes....
Mite Love
Mite Love , 10 yıllık e-Ticaret tecrübesi ile kısa sürede uluslararası pazarda yerini alan önde gelen markalardan olmuştur. Firmamı....
İç Giyim Uw
Yeni kurulmuş bir firmayız. Yenilikçi ve müşteri memnuniyeti önceliğimiz.....